Yeni Satış! VinTelecom CS + 416 Telefon PBX ofis telefon sistemi ile kapı kilidi açıcı özelliği ve kaydedilebilir OGM özelliği

VinTelecom CS + 416 Telefon PBX ofis telefon sistemi ile kapı kilidi açıcı özelliği ve kaydedilebilir OGM özelliği

Yeni ürün

₺535.18

Stokta var

999 öğeler

İstek listesi

Etiketler: Ucuz VinTelecom CS + 416 Telefon PBX ofis telefon sistemi ile kapı kilidi açıcı özelliği ve kaydedilebilir OGM özelliği, Yüksek Kalite VinTelecom CS + 416 Telefon PBX ofis telefon sistemi ile kapı kilidi açıcı özelliği ve kaydedilebilir OGM özelliği, Çin pbx Tedarikçiler.

ürün Adı: Telefon PBX modeller: CS + 208; CS + 308; CS + 416 CS + 208 (2CO hatları x 8 Exts) CS + 308 (CH3HCO hatları x 8 Exts) CS + 416 (4CO hatları x 16 Exts) otomatik Telefon Sistemi bu CS + Serisi PBX sistemi küçük ofisler ve ev ofisleri için ideal bir telefon sistemi. kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. tüm standart özellikleri vardır karşılaştırılabilir piyasada bu pahalı PBX sistemleri. mevcut analog telefonları ile çalışır ve gerekmez satın almak için ekstra para harcamak tescilli telefonlar ile çalışmak PBX.
kurulum basit, hiçbir özel araçlar, test cihazları veya teknik becerileri gereklidir. birim kutunun dışında otomatik olarak çalışmak için programlanmış olmuştur. CS + serisi PBX CS Serisi PBX gelişmiş ve yükseltilmiş versiyonu. CS + 416 PBX CS416 daha çok daha zengin özellikleri ile PBX olduğunu!!! CS Serisi PABX arasındaki temel fark vardır ve CS + serisi PABX şöyle: burada CS Serisi PABX CS208 dahil/CS308/CS416; CS + Serisi PABX dahil CS + 208/CS + 308/CS + 416. 1) CS Serisi PABX var 10 saniye kaydedilebilir OGM (giden mesaj), ama CS + serisi PABX 20 s var, bu arada, seçebilirsiniz 60 s veya 90 s OGM eklemek için (isteğe bağlı) 2) CS serisi PABX var değil Gündüz/Gece modu özelliği, ama CS + Serisi PABX var. 3) CS serisi PABX Transferi Arayan KIMLIĞI özelliği yoktur, ama CS + serisi PABX var değil 4) CS serisi PABX featgure Interkom Arayan KIMLIĞI yoktur, ama CS + Serisi PABX var. 5) CS serisi PABX yok Ext. grupları ve Harici Hattı Grubu özelliği, ama CS + Serisi PABX var. 6) CS serisi PABX kapı telefonu özelliği desteklemiyor, ama CS + serisi PABX kendi kapı telefonu özelliği ile uyumlu olabilir, kapı telefonu ve kapı kilidi açıcı özelliği ile. (bizim kendi kapı telefonu VIN001 gibi) mükemmel kalite ve zengin PBX özellikleri! CS + SERISI PBX Özellikleri CO. hattı 2-4 Ext. hattı 8-16 çoklu Iletişim Hattı normal güç dönüşümü anahtarı güç (Isteğe Bağlı) yedekleme battary arayüzü (Isteğe Bağlı) Elektrik Kesintisi Transferi dış Hat Arayan KIMLIĞI otomatik Görevlisi (DISA-20s üç paragraf)-OGM 60 s veya 90 s için opsiyonel transferi arayan KIMLIĞI interkom arayan KIMLIĞI giden Mesaj Kayıt işletmede İç Müzik uzaktan programlama bellek korumak ise güç kapatma oto/Operatör modu sistem Parolası esnek Ext. No. Atama birden Arama-Out Modu harici hattı grubu çağrı Süresi Kontrolü çağrı Pikap giden Çağrı Transferi çağrı Transferi çağrı Yönlendirme esnek kodlama (değiştir Ext. No.) Rahatsız Etmeyin otomatik EX Raporlama flaş Zaman Seçim zil Atama çağrı Kısıtlama üç Yönlü Konferans tüm uzantıları çağrı belirli Harici hattı arama halka tanımlamak C.O hattı Rezervasyon C.O hattı Rezervasyon operatör ayarı C.O Monitör teknik parametreler uzatma: 8, 16 harici hattı: 2, 3, 4 Commucation hattı: 7 güç kaynağı: AC 100-240 V güç: = depolama pil basıncı: DC 48 VCharge akım: = açıklamalar: CS + 208 2 CO hatları ve 8 Uzatma portları anlamına gelir CS + 308 3 CO hatları ve 8 uzatma portları anlamına gelir CS + 416 4 CO hatları ve 16 uzatma portları anlamına gelir daha fazla resim gösterisi:

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 42cm x 32cm x 11cm (16.54in x 12.60in x 4.33in)
Marka Adı vtelecom
Model Numarası CS+416
certificate CE
CO Lines 4lines
Internal Extensions 16 ext
Support Door phone feature Yes
With English User Manual Yes
Support analog telephone set Yes
Support common telephone set Yes
Transfer Caller ID Yes
Intercom Caller ID Yes
Program by analog telephone Yes

Bir değerlendirme yazın

VinTelecom CS + 416 Telefon PBX ofis telefon sistemi ile kapı kilidi açıcı özelliği ve kaydedilebilir OGM özelliği

VinTelecom CS + 416 Telefon PBX ofis telefon sistemi ile kapı kilidi açıcı özelliği ve kaydedilebilir OGM özelliği

İlgili